عطای مجوز نمایندگی در استان تهران(آراد)


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
جهت اطلاعات تماس بگیرید : 0511-8677043
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
0 ریال

اطلاعات تماس
0511-8677043 - - 09157901736

دیگر آدرس های ما
صنایع رباتیک آراد شرکت صنایع رباتیک آراد در راستای گسترش فعالیت فرهنگی خود در زمینه آموزش علم رباتیک همراه با عرضه انواع رباتهای آموزشی و ابزارهای کمک آموزشی با بوجود آوردن شرایط بسیار جذاب علمی از متخصصین و فرهنگیان محترم با توانمدیهای زیر در بخشهای مختلف دعوت به همکاری می نماید. مزایای فعالیت: 1- حرکت در زمینه یک فعالیت مناسب فرهنگی که باعث گسترش علم در جامعه و نیز پیشرفت نسل نوجوان و جوان می گردد. 2- ایجاد شرایط بسیار مناسب اقتصادی برای افراد مسئول و متعهد 3- ایجاد اشتغال در جامعه 4- بوجود آمدن شرایط بسیار مناسب کاری در زمینه رشته تحصیلی دانشگاهی 5- تشکیل کار گروههای تخصصی و ایجاد شوراهای نخبگان شهری تخصص های مورد نیاز:  نمایندگان فروش در شهر های مختلف کشور از جمله: تهران – اصفهان-تبریز- رشت-اراک-قم-اهواز-همدان-کرمانشاه-ایلام-شیراز-ساری-گرگان و نیز سایر مراکز استانها و شهرهای مهم استانها قابل ذکر است در شهرها و بخش های کوچک تر استانها فعالیت شرکت انحصاری و در سایر مراکز با شرایطی به صورت انحصاری و غیر انحصاری اعطا می گردد. فلذا از تمامی افراد فعال در حوزه های پژوهشی در حیطه نمایندگی دعوت به همکاری می گردد. جهت ارتباط می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره0511-8677043تماس حاصل نمایید.
Web Site: http://www.dgrooz.com/profile/7893/aradrobo10-/1

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • صنایع رباتیک آراد شرکت صنایع رباتیک آراد در راستای گسترش فعالیت فرهنگی خود در زمینه آموزش علم رباتیک همراه با عرضه انواع رباتهای آموزشی و ابزارهای کمک آموزشی با بوجود آوردن شرایط بسیار جذاب علمی از متخصصین و فرهنگیان محترم با توانمدیهای زیر در بخشهای مختلف دعوت به همکاری می نماید. مزایای فعالیت: 1- حرکت در زمینه یک فعالیت مناسب فرهنگی که باعث گسترش علم در جامعه و نیز پیشرفت نسل نوجوان و جوان می گردد. 2- ایجاد شرایط بسیار مناسب اقتصادی برای افراد مسئول و متعهد 3- ایجاد اشتغال در جامعه 4- بوجود آمدن شرایط بسیار مناسب کاری در زمینه رشته تحصیلی دانشگاهی 5- تشکیل کار گروههای تخصصی و ایجاد شوراهای نخبگان شهری تخصص های مورد نیاز:  نمایندگان فروش در شهر های مختلف کشور از جمله: تهران – اصفهان-تبریز- رشت-اراک-قم-اهواز-همدان-کرمانشاه-ایلام-شیراز-ساری-گرگان و نیز سایر مراکز استانها و شهرهای مهم استانها قابل ذکر است در شهرها و بخش های کوچک تر استانها فعالیت شرکت انحصاری و در سایر مراکز با شرایطی به صورت انحصاری و غیر انحصاری اعطا می گردد. فلذا از تمامی افراد فعال در حوزه های پژوهشی در حیطه نمایندگی دعوت به همکاری می گردد. جهت ارتباط می توانید همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره0511-8677043تماس حاصل نمایید.

  • 0511-8677043

  • fj.aradrobo@gmail.com


آگهی های مرتبط
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1393/08/06
تاریخ انقضا : 1394/01/01
تعداد بازدید ها : 11337 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید


پشتیبانی

دی جی روز - نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌ رایگان

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید