اعتبار آگهی به اتمام رسیده
نوع آگهی : رایـــگان
0ریال
تاریخ ثبت : 1396/11/29
تاریخ انقضا : 1396/12/29
تعداد بازدید ها : 1503 نــفر


آگهی های ویژه
طراحی و مدلسازی با solidworks و catia

09123248411

بازدید : 104850 نـفر
كارخانه كانكس سازي آذرپارلا

3305955

بازدید : 105180 نـفر
اتوماسیون صنعتی

02623611060

بازدید : 12989 نـفر

آگهی خود را در اینجا ثبت کنید درج آگهی
آخرین آگهی های دسته
اتوماسیون صنعتی
بازدید : 12989 نــفر
عکس پروفایل

دسته بندی این مطلب صنعت>>خدمات صنعتي


فروش ویژه یخساز حبه ای


ستگاه یخ ساز حبه ای
با توجه به اهمیت «نحوه» و «کیفیت» پذیرایی از مشتری و مراجع در مجتمع های پذیرایی ، اقامتی و خدماتی که بویژه به وسیله سرو فوری نوشیدنی خنک در طول جریان پذیرایی و یا الساعه هنگام ورود مراجع صورت می پذیرد، امروزه بکارگیری سیستمی که ضمن سهولت در کاربری از استانداردهای لازم بهداشتی برخوردار بوده و توانایی تولید محصول«یخ تازه کاملاً حبه ای» را نیز داشته باشد ضرورت یافته است.
شرکت پتروافق فناوران با برند انحصاری«دراک آیس ماشین» با سوابق درخشان طولانی در تولید انواع سیستمهای تبرید صنعتی با توجه به انتظارات مشتریان دائمی خود و در پاسخ به نیاز اماکن رفاهی و پذیرایی به سیستم های یخ سازی فوری، کم هزینه، بهداشتی و کاربردی نسبت به طراحی و ساخت دستگاه یخ ساز حبه ای با یخ حبه تولیدی به ابعاد cm2.5*cm2.5 اقدام نموده است که مزایای اختصاصی آن بشرح ذیل است.
مزیت بهداشتی: بدلیل استفاده از استیل انتخاب شده از بهترین متریال موجود، در مقابل خوردگی و زنگ زدگی و ... تا سالیان دراز مقاوم است و به همین دلیل کیفیت بهداشتی مناسب محصول یخ تضمین می گردد.
مزیت اقتصادی: با توجه به تکنولوژی بکار رفته و هزینه پرداختی بابت خرید دستگاه و از طرفی دائمی بودن جریان تولید یخ و عدم نیاز به اپراتور ، مزیت اقتصادی صد در صدی نسبت به ساید روش های تولید و بهره برداری از محصول یخ دارد.
مزیت نصب و کاربری: مزیت نصب و کاربری این دستگاه به سهولت نگارش مراحل آن میباشد؛ وصل نمودن آب و برق مصرفی به دستگاه و برداشت فوری یخ حبه ای فقط پس از 20دقیقه از راه اندازی اولیه و برخورداری 24 ساعته از یخ، به همین سادگی ! بدون نیاز به آموزش کاربری یا نصاب و اپراتور کاربر!

به راحتی بازکردن درب یک کمد و برداشت مایحتاج...!


مزیت تعمیر و نگهداری: تکنولوژی و روش ساده تولید این دستگاه با توجه به تجارب طولانی شرکت پترو افق در تولید انواع تبریدهای صنعتی منجر به آن شده است که تعمیرات اندک و احتمالی دستگاه از عهده تعمیر کاران مبتدی آشنا به صنعت تبرید نیز برآید به نحوی که عموماً نیازی به حمل دستگاه به محل تعمیرگاه نباشد و تعمیر فوری محصول به سرعت و در محل اولیه انجام شود.
مزیت ضمانت محصول: ضماتنامه دستگاه یخ ساز تولیدی این شرکت به مدت 12 ماه از تاریخ فروش است که در این صورت از خدمات گارانتی با توجه به شرایط ضماتنامه برخوردار می باشد که این مدت در رابطه به ارائه خدمات پشتیبانی 5 سال است.
مزیت ظرفیت مختلف: این شرکت در طیف ظرفیتی 50 کیلوگرم تا 500 کیلوگرم نسبت به ساخت و عرضه دستگاه یخساز حبه ای اقدام می نماید و توانایی آن را دارد که دستگاه مذکور را با ملاحظات مشتری بصورت سفارشی تولید و تحویل نماید.


| دراک آیس ماشین هستم و شما و در حال تماشای آگهی فروش ویژه یخساز حبه ای... هستید


 | دراک آیس ماشین
02166581169-02166581168
09030619727

دیگر آدرس های ما
ایران ایران ایران ایران ایران ایران

Web Site: http://pofiran.com/ProductDetail.aspx?PID=18


هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
عنوان بازدید انقضا


پیغام برای این آگهی
خانه ورود ثبت نام جستجو قوانین تماس با ما سرویس آگهی رایگان