نوشتن CDR مهاجرت به استرالیا مهندسین ترجمه_CDR تهیه CDR سی دی آر Competency Demonstration Report


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
مهندساني که قصد دارند به استراليا مهاجرت کنند
به شرکت خدمات مشاوره ايCDR Help خوش آمديد.
http://cdrhelp.blogfa.com

www.cdr4u.ir
با ما تماس بگيريد دفتر تهران 44836617
Email:

info@cdr4u.ir

cdrhelp@gmail.com
CDR Help يک گروه از مهندسين متخصص با تجربيات موفق در پروژه هاي مختلف صنعتي است که متخصص در ارائه مشاوره در تهيه و نوشتن CDRبراي مهندساني مي نمايد که قصد مهاجرت به استراليا به عنوان skilled worker را دارند مي باشد.
زمينه هاي فعاليتهاي شامل کليه بخش هاي مختلف مهندسي از جمله مهندسي مکانيک ، برق ، الکترونيک، کنترل و ابزار دقيق، فرآيند ، کنترل کيفيت ، عمران و فناوري اطلاعات تشکيل شده است.
اعضاي اصلي گروه متشکل از مهندسين خبره اي است که خود توسط اداره مهندسي استراليا Engineers Australia به عنوان Professional Engineer مورد ارزيابي قرار گرفته اند.
ما با علم بر پيچيدگي هاي موجود در پروسه مهاجرت به استراليا ، عمده ترين بخش پروسه مهاجرت مهندسين را اسسمنت يا همان ارزيابي مي دانيم که عمده مدرکي که در اين مرحله مي بايست تهيه شود مجموعه CDR است. اين مجموعه به عنوان اولين ومهم ترين بخش فرآيند مهاجرت براي مهندساني که قصد مهاجرت به استراليا به عنوان skilled worker را دارند محسوب مي شود، ما شما را در نوشتن صحيح و استاندارد يک مجموعه CDR و نيز مشاوره در تسهيل و تسريع فرايند اخذ ويزا ياري مينماييم.
فرايند کار ما ما بدين شکل است که پس از تماس شما به صورت تلفني و اخذ مشاوره لازم در صورتي که تمايل به همکاري داشته باشيد و در تهران ساکن باشيد مي توانيد با مراجعه حضوري به دفتر ما در جلسه حضوري جهت مشاوره و عقد قرارداد شرکت نماييد و در صورت عدم امکان حضور در دفتر تهران ، مي توانيد از طريق سفارش کار به صورت تلفني و يا ايميل نيز اقدام نماييد.
شما با تکميل سوالاتي که در سايت ما مطرح شده است تا هر آن مقدار که مي توايند اين امکان را به ما مي دهيد تا اطلاعات مربوط به هر اپيزود را دريافت کنيم و امکان تبديل آن را به يک اپيزود کامل ارزيابي نماييم و در اسرع وقت هزينه و مدت زمان کار را اعلام نماييم.
نحوه پرداخت به صورت مرحله به مرحله بوده و در چهار بخش اپيزود اول سپس اپيزود دوم و اپيزود سوم و در نهايت ساماري استيتمنت و سي پي دي است که با درج تضميني بودن آن در توافقنامه تنظيمي هر بخش را به شما ارائه نموده ( از طريق ايميل يا حضور در دفتر) و پس از آن هزينه مربوطه را دريافت مي نماييم.
همکاران ما با ارائه مشاوره به شما در انتخاب موضوعات صحيحي براي هر اپيزود Career episode بر اساس سوابق کاري و تحصيلي اين امکان را فراهم مي نمايند تا به صورت تضميني سي دي آر شما را تهيه نماييم.
تفاوت ما با ديگر مشاوران در اين است که کار را تضمين مي نماييم و در صورت عدم موفقيت هزينه شما کامل باز پس خواهد شد هر چند تجربه ما امکان چنين اتفاقي را نا محتمل مي نايد ليکن ارائه چنين تضيمني جهت اطمينان شما به تخصص ما و ايجاد اعتماد است.
چنانچه شما خود سي دي آر را تهيه نموده ايد، مي توانيد بخشي اقيمانده از مجموعه را مثلا تهيه ساماري استيتمنت و يا کنترل و ويرايش متن را به ما سفارش دهيد
ساير خدمات رايگان ما براي کساني که cdr سفارش مي دهند شامل:
.1 مشاوره کامل مهندسان جهت انجام ساير مراحل مهاجرت به استراليا
.2 مشاوره چگونگي اخذ ويزاي State Sponsorship اسپانسرشيپ ايالتي
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
0 ریال

اطلاعات تماس
09196209241 - - 09196209241

دیگر آدرس های ما
www.cdr4u.ir
Web Site: http://

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • www.cdr4u.ir

  • 09196209241

  • info@cdr4u.ir


آگهی های مرتبط
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1394/10/19
تاریخ انقضا : 1394/12/01
تعداد بازدید ها : 62631 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید